شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط وب سایت رسمی محمدرضا علیمردانی

تمامی نکات و قوانین مشخصی که در زیر عنوان می‌گردد نحوه استفاده شما از وب سایت را تعیین می‌کند. لطفاً با دقت کامل آن‌ها را مطالعه نمایید قبل از اینکه ثبت نام کنید.

شرایط استفاده از وب سایت:

اگر قوانین و نکات مربوطه مورد تائید شما نیست سایت اجازه استفاده از امکانات را به شما نخواهد داد.

کاربر مورد نظر این قرارداد را بین خود و سایت  تائید می‌کند که تمامی مطالب، نکات، ویدئوها، فایل‌های آموزشی و فایل‌های آموزشی به طور کامل متعلق به سایت است و هرگونه کپی برداری از مطالب یا نشر آن پیگرد قانونی دارد و تمامی حقوق مادی و معنوی آن متعلق به سایت محمدرضا علیمردانی است.

کاربر مورد نظر تائید می‌کند که حتی پس از پایان عضویت خود در سایت به هیچ عنوان حق کپی برداری و نشر مطالب ذکر شده در بالا را ندارد.

ضوابط و شرایط استفاده:

  • دسترسی، مشاهده و یا استفاده از این سایت، نشان می‌دهد که شما با درک کامل از شرایط و نحوه استفاده از وب سایت وارد حریم خصوصی شده‌اید.
  • شما موافقت می‌کنید که هر قانونی در وب سایت تغییر کند و یا به آن اضافه گردد به طور کامل اجرای آن الزامی است.
  • انجام هرگونه عملیات تخریب گر اعم از اجرای ربات بر روی وب برای دانلود ویدیوها و محتوای وب سایت به صورت یکجا که از طرف مدیران فنی سایت تمامی آنها مشاهده و رصد می شود خلاف قانون بوده و سایت بدون اطلاع کاربر آی پی و اکانت کاربری شخص را غیر فعال می نماید و کاربر حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

 

لطفاً توجه کنیدکه ما (وب سایت رسمی محمدرضا علیمردانی) حق تغییر شرایط و ضوابط را داشته و تداوم استفاده شما از وب سایت منوط به پذیرش قطعی شما در تغییر قوانین و مقررات و حفظ حریم خصوصی ما (وب سایت رسمی محمدرضا علیمردانی) است.

 

شرایط استفاده از محتویات سایت:

کاربر مورد نظر تایید مینماید که پرداخت حق عضویت وی برای محتویات فعلی سایت بوده است و حتی در صورت به روز نشدن سایت حق هیچگونه شکایتی را بر علیه آن نخواهد بود. این قرارداد معین می‌کند که ادامه استفاده شما از این وب سایت با رعایت قوانین و مقررات امکان پذیر است. اطلاعات موجود در این مجموعه صرفاً برای استفاده شخصی در نظر گرفته شده است و هرگونه استفاده از تصاویر و مطالب و یا فایل‌های قابل بارگذاری ( Upload ) و ویدئوها تحت هر شرایطی برای استفاده تجاری ممنوع است.

در صورت مشاهده هرگونه تخلف دسترسی شما به وب سایت قطع می‌گردد و تخلف مربوطه از مراجع ذی‌صلاح قابل پیگیری است.

اصلاحات و تغییرات:

در حالیکه تمام تلاش ما (وب سایت رسمی محمدرضا علیمردانی) در جهت حفظ مواد و اطلاعات بر روی سایت است. سایت مسئولیت هرگونه خطا و یا حذف اطلاعات را نمی‌پذیرد. وب سایت رسمی محمدرضا علیمردانی اجازه دارد هرگونه تغییرات در محتوی وب سایت را در هر زمان بدون اطلاع به کاربر انجام دهد. البته اگر شما از خطای خاصی مطلع شدید لطفاً به ما اطلاع دهید.

حفظ حریم خصوصی: 

وب سایت رسمی محمدرضا علیمردانی با تمام توان در حفظ و حریم خصوصی کاربران خود تلاش می‌کند. لطفاً سیاست حفظ حریم خصوصی سایت را مطالعه بفرمایید. با استفاده از این سایت اطلاعات شخصی شما با رضایت کامل جزء مجموعه ما خواهد بود.

حقوق مالکیت معنوی:

بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تمام مطالب و مواد موجود در این سایت طبق قانون محافظت می‌گردد و به طور کامل حقوق استفاده از کپی رایت برای سایت محفوظ است. تمامی آرم‌ها، علائم تجاری، اسم‌ها و آیکون‌ها در این مجموعه همگی دارای صاحبان مربوطه می‌باشند و حقوق کپی رایت برای آن‌ها محفوظ است.

نحوه استفاده از گالری کاربران:

گالری کاربران موجود در وب سایت که فقط برای کاربران در نظر گرفته شده است طبق ضوابط زیر قابل استفاده است:

  • 1- کاربر مورد نظر حق بارگذاری (Upload) تصاویری با مضامین سیاسی، توهین به ادیان، تصاویر خلاف عرف و شرع طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران را ندارد.
  • 2- در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا تصاویر غیر مجاز طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، فایل مورد نظر بدون اطلاع کاربر حذف گردیده و در صورت تکرار بدون اطلاع به کاربر، وی از ادامه فعالیت در وب سایت منع می گردد . در ضمن حق عضویت کاربر نیز باطل خواهد شد.
  • 3- تمامی قوانین کپی رایت برای کاربران محفوظ است و هیچ کاربری اجازه استفاده از تصاویر گالری دیگر کاربران را برای موارد تجاری، خصوصی و یا آموزشی نخواهد داشت.
  • 4- کاربران حق نظرهای غیر تخصصی، سیاسی و یا توهین به دیگر کاربران را نخواهند داشت، هرگونه تخلف در این زمینه موجب حذف نظر مربوطه بدون اطلاع کاربر خواهد داشت.

 

در صورت تکرار، کاربر مورد نظر از هرگونه فعالیت در وب سایت منع خواهد شد و حق عضویت ایشان نیز باطل می گردد.

نام کاربری و سیاست رمز عبور:

استفاده شما از بخشهای مختلف این وب سایت ممکن است نیاز به ثبت نام، کلمه رمز عبور و یا نام کاربری داشته باشد، با موافقت قوانین و مقررات سایت شما قبول می کنید، که به تنهایی مسئول حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی خود هستید.

هم چنین اگر به هر دلیلی متوجه سرقت اطلاعات مربوطه به رمز عبور و یا نام کاربری خود شده اید، به طور حتم ما را در جریان قرار دهید. لازم به ذکر است که شما به عنوان یک کاربر فقط حق ورود به داخل وب سایت را دارید، و در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه از ادامه فعالیت در وب سایت منع خواهید شد.

استفاده از این وب سایت برای مقاصد خلاف قانون:

شما تائید می کنید که موارد زیر را انجام نمی دهید: استفاده از این وب سایت برای اهداف غیر قانونی، طبق قوانین جمهوری اسلامی پیگرد قانونی خواهد داشت.

1- محدود کردن و یا مانع شدن از استفاده هر کاربر دیگر.

2- به دست آوردن و یا تلاش برای بدست آوردن اطلاعات شخصی افراد.

3- بهره برداری از سایت بدون مجوز و یا تلاش برای شکستن امنیت سایت، تغییر و دخل و تصرف در اطلاعات وب سایت.

4- ارسال تهدید، اذیت و آزار، دروغ، الفاظ زشت و ناپسند، تصاویر مبتذل.

5-  ارسال هرگونه ویروس و یا بارگذاری هرگونه اطلاعات حاوی کرم و یا فایل های مخرب.

6- دخل و تصرف در پست الکترونیک و هرگونه اطلاعات موجود در آن تمامی موارد فوق موجب پیگرد قانونی است.

تبادل اطلاعات در اینترنت:

در حالی که تلاش برای ایجاد یک وب سایت امن برای شما در دستور کار خود داریم، اما از آنجایی که اینترنت و تبادل اطلاعات در آن قابل کنترل به طور کامل نیست،  سایت ما مسئول امنیت هیچ یک از اطلاعات شما از طریق اینترنت نیست.((به طور مثال اطلاعات مربوط به کارت بانک شما))

تبلیغات در این سایت:

وب سایت رسمی محمدرضا علیمردانی ممکن است از اشخاص ثالث در سایت تبلیغی قرار دهد. هرگونه فعالیت و مکاتبه بین شما و تبلیغ در این سایت صرفا بین شما و شخص و یا مجموعه تبلیغ کننده است. شما قبول می کنید که توافق شما با مجموعه و یا شخص تبلیغ کننده به هیچ عنوان آسیبی به وب سایت رسمی محمدرضا علیمردانی وارد نخواهد کرد. علاوه بر این تمامی مسئولیت کل تبلیغات بر عهده تبلیغ کننده است.

مدت و فسخ قراردادنامه:

این قرارداد و توافق نامه فقط در صورت رعایت تمامی شرایط و ضوابط ذکر شده در بندهای قبلی قابل اجرا است. وب سایت رسمی محمدرضا علیمردانی در هر زمانی که متوجه گردد قانونی نقض گردیده است، به طور یکطرفه مانع از فعالیت شما در وب سایت می گردد و حق عضویت شما نیز باطل خواهد شد. در ضمن هیچ گونه مبلغی از حق عضویت شما نیز پس داده نمی شود.

اینترنت و مشکلات آن:

تمامی مشکلات موجود در اینترنت جمهوری اسلامی ایران اعم از سرعت و فیلترینگ و قابل دسترسی نبودن به وب سایت که مربوط به مخابرات و یا قوانین اینترنت جمهوری اسلامی ایران است، از کنترل سایت خارج بوده و این مرکز هیچ گونه مسئولیتی را درقبال مشکلات بوجود آمده قبول نمی کند و متعهد نمی گردد.

با محمدرضا در ارتباط باش